sobota, 24 listopada 2012

Recenzja: Pękacz Sally Jansen + wysuszacz Seche Vite


Sally Hansen Crackle Overcoat
Snow Blast


NOWOŚĆ W POLSCE
Sally Hansen overcaot to lakier, który powoduje efekt pękającego lakieru. Profesjonalny lakier do paznokci w modnych kolorach. Nadaje paznokciom piękny kolor, a nowoczesna formuła zapewnia trwałość i piękny połysk. 

Sposób użycia:
Krok 1: Nałóż dowolny kolor lakieru do paznokci, poczekaj aż wyschnie.
Krok 2: Nałóż jedną warstwę lakieru Crackle. Pamiętaj aby wstrząsnąć lakierem przed użyciem.
Krok 3: Po kilkunastu sekundach lakier zacznie działać,  pojawią się charakterystyczne wzorki pękającego lakieru.

Cena: 49,99zł
Gdzie kupić: TUTAJ
Pojemność: 11,8ml

Recenzja:
Lakier niczego sobie, robi estetyczne pęknięcia. Schnie w trybie natychmiastowym, rzeczywiście 60s tak jak mówi nam producent. Występuje w wielu interesujących kolorach. Ma bardzo dobre krycie i intensywny kolor, niczym śnieg. Jeśli chodzi o trwałość to utrzymuje się do 3 dni. Paznokcie ładnie się prezentują i pięknie połyskują. Jeśli chodzi o aplikację, nie mam żadnych zarzutów.

Ocena: 4+

Seche Vite (utwardzacz do lakieru)


Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd. 

JAK UŻYWAĆ:
Trzeba nabrać wprawy w nakładaniu Seche Vite, inaczej mogą pojawić się problemy. Ważne jest by nie nabrać za mało, na końcu pędzelka musi być spora kropla Seche Vite i trzeba starać się by nie dotknąć samym pędzelkiem jeszcze mokrego lakieru (bo powstaną brzydkie prześwity w lakierze), tylko rozprowadzać na paznokciu tę kroplę.


Cena: 8,5zł
Gdzie kupić: TUTAJ
Pojemność: 3,6ml

Recenzja:
Maleństwo, ale cieszy! Na prawdę wspaniały produkt, wysusza lakier natychmiast oraz utrwala. Bardzo nabłyszcza, stwarza efekt tafli wody na paznokciu, co mi osobiście najbardziej się podoba. Można go bez problemu nałożyć na paznokcie przed pójściem spać, a rano obudzimy się bez żadnych śladów na paznokciach. Jest wydajny, ponieważ jedna kropelka wystarcza na cały paznokieć. Ja jestem w posiadaniu ten mniejszej wersji, także na pewno nie starczy mi na aż tak długo jak pełnowymiarowy produkt. Jedyny minus tego produktu to to, że brzydko pachnie.

Ocena: 5

1 komentarz: