sobota, 19 listopada 2011

Współpraca z Instytutem kosmetyczno-medycznym JADWIGA+promocja


Parę słów o firmie:
JADWIGA Instytut Kosmetyczno-Medyczny laboratorium bioodnowy powstał w 1967 roku, założony przez panią mgr Jadwigę Użyczyn Marszewską. Instytut przechodził w swoim rozwoju rożne okresy; od jednoosobowej firmy do spółki rodzinnej. W okresie braku dostępu do dobrych kosmetyków w Polsce, Pani Jadwiga w swoim gabinecie usług kosmetycznych "kręciła" w moździerzu dla klientów kremy "babuni". Dzięki temu firma wprowadziła do produkcji kosmetyki zaakceptowane przez klientów, którzy w dalszym ciągu oczekiwali na kremy sporządzane według jej własnej receptury, także wówczas, gdy sklepowe półki zapełniły się już "firmowymi" produktami. I tak w roku 1992 otworzyła laboratorium. W 1994 opatentowała zestaw preparatów kosmetycznych złuszczających do pielęgnacji skory, zwłaszcza skóry twarzy zwany Polskim Peelingiem Ziołowym JADWIGA. Oprócz produkcji naturalnych, profesjonalnych kosmetyków oferuje wiele zabiegów firmowych. Posiada Placówkę Oświatowo-Szkoleniową, która jako pierwsza w  Polsce, zaczęła kształcić kosmetyczki, co czyni bez przerwy do dzisiaj, dokształcając je również w każdej dziedzinie kosmetyki. Prowadzi kursy np.: makijażu permanentnego, zabiegi kwasami, Polskiego Peelingu Ziołowego JADWIGA. Wykonuje usługi z zakresu bioodnowy, kosmetyki, pielęgnacji twarzy, stóp, dłoni, paznokci i całego ciała. JADWIGA uczestniczy w każdym poważnym kongresie kosmetycznym, farmaceutycznym, dermatologicznym oraz w targach. Przyjmuje zaproszenia szkół i uczelni kosmetycznych w Polsce, gdzie prowadzi całodzienne Seminaria Zabiegów Firmowych JADWIGA.

Zapraszam was na stronę firmy:
www.jadwiga.eu
Do testów otrzymałam próbki produktów takich jak:1. Papkę do cery trądzikowej 2ml
2. Krem bionawilżający 3ml
3. Krem matująco-antybakteryjny 3ml
4. Naturalny peeling oczyszczający 3ml
UWAGA PROMOCJA!
Firma Jadwiga 30 listopada obchodzi dzień darmowej dostawy i tego dnia wszystkie zamówienia złożone w sklepie www.sklep.jadwiga.eu nie będą objęte kosztem przesyłki!

Zapraszam Was serdecznie,
moher_

11 komentarzy:

 1. Gratulacje. Nigdy o tej firmie nie słyszałam

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem ciekawa tych produktów:) czekam na recenzjee

  http://kobiece-wariacje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje wspolpracy, ile probeczek:)!

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluje współpracy :) czekamy na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję kolejnej udanej współpracy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję i zapraszam do mnie :)
  kawaii-doll-kawaii-doll.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję współpracy i czekam na recenzję, bo bardzo ciekawi mnie ta papka.... Pierwszy raz słyszę o tego rodzaju kosmetyku.

  OdpowiedzUsuń