niedziela, 3 marca 2013

Dość nietypowa recenzja: FEROMONY!

http://www.feromony.pl/
Cześć kochane! Miesiąc temu dostałam do testowania feromony ze sklepu internetowego, którego nazwę widzicie powyżej. Miałam możliwość testowania dwóch produktów: flakoniku BTB for woman oraz próbkę Pheromax. Przez cały miesiąc moje życie polegało na obserwacji wszystkich dookoła. Nie byłam pewna czy feromony rzeczywiście działają, zawsze podchodziłam do tego sceptycznie, dodatkowo jest to produkt trudny do testowania w porównaniu z kosmetykami które łatwo ocenić. Natomiast mogę Wam szczerze powiedzieć, że feromony bardzo zmieniły moje życie towarzyskie w tym pozytywnym znaczeniu. Znaczną część tego zawdzięczam oczywiście sobie. Istniało też prawdopodobieństwo, że nie będą dawać żadnego efektu, ponieważ mają bardzo indywidualne działanie. Cieszę się, że jestem w tej grupie szczęśliwców, teraz zupełnie inaczej podchodzę do niektórych spraw i idę śmiało przez życie. Postaram się Wam trochę opisać ich działanie w odniesieniu do różnych aspektów naszego życia.


BTB for woman 
BTB to feromony na co dzień - do pracy, na zakupy etc. 

BTB for Women zawiera Estratetraenol, esencję zapachu prawdziwej kobiety. Nutę, która pobudza zmysły mężczyzn, sprawia, że stajesz się dla niego jeszcze bardziej seksowna i pociągająca. Podstawową nutę wspierają trzy dodatkowe związki, które zwiększają jego moc. BTB for Women zawiera również Beta-Androstenol, który sprawia, że ludzie stają się przy Tobie bardziej rozmowni i przyjaźni, Androstadienon, który zwiększa pożądanie w sytuacjach intymnych, a także Kopuliny, zapach jakim kobieta przyciąga mężczyzn w swoim okresie płodnym. 

Cena: 183zł
Pojemność: 10ml (szklany flakon z zakraplaczem)
Więcej:  TUTAJ
Aplikacja: Należy stosować nakładając na skórę 1-4 krople.  

Co zyskujemy stosując produkt BTB?
+większą pewność siebie
+dobre samopoczucie
+radość z życia
+stajemy się bardziej bezpośredni i towarzyscy   
+mamy ten "wewnętrzny blask"
+zwracamy większą uwagę innych
+rozmówcy stają się bardziej gadatliwi
+ludzie darzą nas szacunkiem
+inne osoby bardziej nam ufają
+zyskujemy otwartośc ludzi
+spotęgowane doznania seksualne
+podkreślenie wszystkich kobiecych atutów i ukrycie drobnych wad
+zabieganie o względy wśród mężczyzn

Wiem o tym, że ten produkt posiada dość wysoką cenę, natomiast jest bardzo wydajny. Może starczyć nawet do 9 miesięcy. Także uważam, że warto zainwestować tą sumę. Obecnie jestem bardzo od tego produktu uzależniona, używam go codziennie i przez cały czas w moim życiu coś się dzieje. Staje się bardziej pewna siebie i zadowolona z życia przez co zwracam większą uwagę i zyskuje respekt wśród innych osób. BTB to produkt który znacznie zmienia naszą szarą rzeczywistość.


PHREOMAX Woman
To produkt mocno uwodzicielski: na randkę, do klubu czy też do seksu.

Cena: 269 lub 38
Pojemność: 14 (szklany flakon chroniony aluminiową obudową) lub 1ml (próbka)
Więcej: TUTAJ
Aplikacja: Stosuje się go w dawkach począwszy od 1 kropli. 

Co zyskujemy stosując Pheromax?
+ tak jak w BTB wszystkie te punkty czyli otwieramy na siebie ludzi
+stajemy się bardziej atrakcyjne seksualnie
+wzbudzasz pożądanie
+mężczyźni są bardziej skłonni do flirtu
+stajesz się osobą dominującą w towarzystwie
+wzrasta nasza towarzyskość, błyskotliwość i pewność siebie 
+stajemy się wyjątkowo atrakcyjne

Ja miałam możliwość testowania tego produktu w klubach i na tzw. "domówkach". Muszę przyznać, że jego działanie bardzo mnie zaskoczyło, moje życie erotyczne zmieniło się diametralnie. Teraz już nie mam problemu z poderwaniem kogoś na imprezie czy załatwić jakiś problem u wykładowcy czy pracodawcy. Pheromax niesamowicie ułatwia nam życie, oczywiście z naszym wkładem własnym.      
Produkt ten można mieszać z BTB, co daje jeszcze lepsze efekty. Należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić z aplikacją produktu, ponieważ daje to wręcz odwrotny efekt. 

Ogólnie moją przygodę z feromonami uważam za bardzo udaną i śmiało mogę Wam polecieć te produkty, tym bardziej że sklep internetowy z którego pochodzą daje całkowigwarancję i w razie nie zaobserwowania żadnych efektów zwrot pieniędzy.
 

2 komentarze:

  1. ciekawe czy to ten specyfik czy świadomość, że go użyłaś i spodziewasz się, że zadziała podniosło Twoją pewność siebie... interesujące:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Obstawiam podświadome działanie, biorąc pod uwagę, że narząd lemieszowo-nosowy odpowiedzialny za odbiór feromonów występuje u znikomego procenta ludzi ;)

      Usuń