środa, 12 grudnia 2012

Recenzja: Revlon Cuticle Moisture Cream

Revlon Krem Do Skórek


Jeżeli szukasz zaawansowanego kremu o bogatym składzie do skorek i paznokci, który natychmiast wygładzi i nawilży skórki to właśnie go znalazłaś Revlon Cuticle Moisture Cream to prawdziwa technologia w kremie.Produkt stworzony przez profesjonalistów z branży kosmetycznej.Ten krem to prawdziwa intensywna terapia dla Twoich skórek i paznokci.Delikatna lekka konsystencja i brak tłustego efektu sprawi że czujesz się jakbyś właśnie miała zabieg w Spa. Głęboko nawilża i wygładza skórki zapobiegając ponownym ich wysuszani i powstawaniu zadziorków.zawiera witaminy C i E, olejek aokado, wyciągi z mango i innych owoców cytrusowych.

Sposób użycia:
Wystarczy nałożyć, a następnie wmasować niewielką, ilość kremu na czyste i suche paznokcie oraz skórki. Dla najlepszego efektu używać rano i wieczorem.Nie zmywaj wodą.

Cena: 1.50$
Pojemność: 12.5g
Gdzie kupić: brak informacji


Recenzja:
Produkt dostałam do testów od drogerii eZebra natomiast w zasobach drogerii póki co tego kremu nie znalazłam, również nigdzie indziej. Także pewnie produkt zostaje dopiero wprowadzany. Mało jest na jego temat informacji w Internecie. 

Plusy:
+doskonale nawilża skórki
+wygładza
+łatwy w aplikacji
+przyjemny zapach
+szybko się zmywa
+wartości odżywcze
+efekt niczym wyjście z gabinetu kosmetycznego
+efekt długo się utrzymuje
+produkt szybko działa
+bardzo wydajny

Minusy:
-trudno dostępny

Ocena: 4+

2 komentarze: